Bilgisayar X - Kurulum Bakım Onarım Web > Yenimahalle Ankara

İçeriğe git
Bilgisayar X
Ankara Web
Kurulum
Format

Cihazınız ile uyumlu işletim sistemi ( Windows, Mac Os, Linux.. ) istenilen dilde kurulumu yapılır. Güncel sürücü ve gereken programlar yüklenerek kullanıma hazır hale getirilir. Herhangi bir sebepten dolayı açılmayan sistemler için de isteğe bağlı kurtarma yapılır, veri kaybı önlenir.
TL 150. 200
Bakım
Temizlik

Yoğun kullanım ve yüksek efor gerektiren işlemlerde ısınma oluşacaktır. Bu ısınma kaçınılmaz olup işlemci ve ekran kartı üzerinde termal macunlarının yenilenmesi gereklidir. Eğer soğutma fanları tam manasıyla çalışmaz ise bu durumda ana kartın zarar görmesi muhtemeldir.
TL 250. 300
Onarım
Montaj

Servisimize bırakacağınız cihazlar hakkında işlem ve tutar bilgilendirmesi yapılır. Onay sonunda işlem yapılan bilgisayarlar garantili olarak teslim edilir. Servisimizde doğrudan malzeme satışı yoktur. Gerekli olabilecek ürünler sipariş üzerine temin edilir.
TL 250. (50 ± 750)
Web
Sayfa

Hazırlayacağımız web sayfası tamamen özgün ve amaca uygun olarak tasarlanmaktadır. Çalışmalarımız sizlerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda gerçekleşirken her aşamada düzenli aralıklarla bilgi verilir bu da süreci takip etmenize olanak tanır.
TL 300/sa.  (3.000 ± 9.000)
İletişim

İrt: Mustafa Taşpınar
Telefon No: 0 546 297 22 97
Servis : Karlıtepe Sk. 25-B
Esentepe Mah. Yenimahalle / Ankara
İçeriğe dön