Bilgisayar X Teknik Servis - Bilgisayar Yenimahalle Ankara

İçeriğe git
Bilgisayar X
İletişim
0546 297 22 97
Mustafa Taşpınar
Servis : Karlıtepe sokak 25-B
Yenimahalle - Ankara

Hizmetlerimizi özetleyecek olursak bilgisayarlar ile alakalı tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktayız. Servisimize bırakmış olduğunuz cihazlar işlem ve tutar hakkına bilgilendirmesi yapılır, onay ardından işleme başlanır. Tamir veya periyodik bakımları yapılan bilgisayarlar performansı yükseltilmiş bir şekilde garantili olarak sizlere sunulmaktadır.
Bakım Tamir Onarım
Windows Linux Ubuntu Anroid Kurulum
İşlemci Ekran Kartı Bakım
Web Sayfası
Bilgisayar X İletişim Formu
Bilgisayar Bakım Onarımı
-
Genellikle bilgisayar tamir işlerinde halledilen sorunlar sonradan yeniden tekrarlayabilir. Eğer böylesi bir durum olursa servisimiz sizlere ücretsiz bir şekilde yardımcı olacaktır, Ayrıca bu tamir işleminin profesyonel bir personel tarafından yapılmaması durumunda ciddi bir problemler ile karşılaşmak içten bile değildir. Benzer sorunlar yaşamamanız için cihazınızın tamamen bozulmasını beklemeden en ufak bir sorunda dahi bizlere getirmenizi tavsiye ederiz. Yapılacak erken müdahaleler ile büyük masraflardan bilgisayarınızda zarar büyümeden kurtarılacaktır.

bilgisayar
bakım
onarım
İşletim Sistemi Kurulumu
-
Bilgisayarlarınıza yeni bir işletim sistemi kurmak ya da var olanı güncellemek için servisimizin işletim sistemi kurulumu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Cihazınız ile en uyumlu işletim sistemleri sorunsuz bir şekilde yüklenir. 32/64 bit windows  tüm sürümleri, Linux Ubuntu vb. sistemlerin kurulumlarınıda yapmaktayız. Format sırasında istenen tüm yedekler alındıktan sonra başlanacağından herhangi bir veri kaybı da yaşanmayacaktır. Ayrıca güvenlik sorunu ya da bilgisayar hızının yavaşlaması gibi hususlar ile de karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır.
işletim
sistemi
kurulumu
Bilgisayar Soğutma Sistemi Bakımı
-
Bilgisayarlarımız yoğun kullanımda ısınmaya başladıkları için bilgisayar soğutma sistemi bakımı büyük önem arz etmektedir. Yüksek efor gerektiren işlemlerin yapılması sırasında ısınma ister istemez oluşmaktadır. İfade ettiğimiz gibi bu ısınma kaçınılmazdır ve belirli aralıklarda periyodik olarak bakım yapılması oldukça önemlidir. İşlemci ekran kartı benzeri aygıtlarda termal macun yenilenmesi gerekir. Eğer soğutma fanları tam manasıyla çalışmaz ise bu durumda ana kart üzerindeki chipsetin zarar görmesi muhtemeldir.
soğutma
sistemi
bakımı
Web Tasarım Yazılım Reklam
-
Firmamız web tasarım hizmeti sunmakta aynı zamanda da reklamlarınızı yapmaktadır. Sizlere en kaliteli tasarımları sunarken aynı zamanda fiyat konusunda olabilecek en uygun rakam belirlenir. Bu durum en baştan taleplerinize göre şekillenmektedir. Ayrıca sitenin büyüklüğüne göre de site oluşturmanın fiyatları değişiklik göstermektedir.  Sitemizin tasarlamış olduğu web internet siteleri tamamen özgün orijinal olup sıfırdan tasarlanmaktadır.
tasarım
reklam
yayın
İçeriğe dön