İçeriğe git

Bilgisayar Format

Bilgisayar X

Bilgisayar Format


Bilgisayarınızda herhangi bir sorun olmasa dahi daha hızlı çalışması için de bilgisayar format işlemi yaptırabilirsiniz. Format atılırken tüm verileriniz ve bilgileriniz korunaklı bir yere saklanacaktır. Bu sayede hiçbir bilgi ya da belgeniz kaybolmayacak aynısı ile yeniden bulabileceksiniz.

Format işlemi ardından bilgisayarınız eski fabrika ayarlarına yeniden dönecektir. İsterseniz yeni istediğiniz programları da servisimiz tarafından kurdurabilirsiniz. Servisimizin sunduğu hizmetler arasında virüs temizleme de bulunmaktadır. Bu sayede bilgisayarlarınız tüm tehditlerden arındırılmakta ve tertemiz bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca bilgilerinizin kimseyle paylaşılmayacağını da sizlere servisimiz taahhüt etmektedir. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla bizleri arayabilirsiniz.

Masaüstü Notebook İşletim Sistemi Kurulumu

Bilgisayarlarınıza yeni bir işletim sistemi kurmak ya da var olanı güncellemek için sizler de servisimizin masaüstü notebook işletim sistemi kurulumu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu kapsamda cihazınız ile en uyumlu işletim sistemleri sorunsuz bir şekilde kurulacaktır. Windows Tüm Sürümleri, Linux Ubuntu sistemlerin kurulumlarınıda yapmaktayız.

Böylelikle bilgisayarlarınızın daha verimli bir şekilde çalışması sağlanacaktır. Bu işlemler sırasında ise herhangi bir şekilde veri kaybı da yaşanmayacaktır. Ayrıca güvenlik sorunu ya da bilgisayar hızının yavaşlaması gibi hususlar ile de karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır. Buna olan güvenimiz ise tecrübelerimize bağlı yapmış olduğumuz işlerden kaynaklanmaktadır. Sizler de kendinizi ve bilgisayarınızı riske atmamak adına firmamızın hizmetlerinden uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar Soğutma Sistemi Bakımı

Bilgisayarlarımız yoğun kullanımda ısınmaya başladıkları için bilgisayar soğutma sistemi bakımı büyük önem arz etmektedir. Uzun süre kullanılan notebook veya bilgisayarlarda ısınma gerçekleşmesi doğaldır. Bunun yanı sıra yüksek efor gerektiren işlemlerin yapılması sırasında da ısınma ister istemez oluşmaktadır.
İfade ettiğimiz gibi bu ısınma kaçınılmazdır. Dolayısıyla önemli olan iyi bir şekilde soğutma işlemlerinin yapılmasıdır.

Eğer soğutma fanları tam manasıyla çalışmaz ise bu durumda ana kart üzerindeki chipsetin zarar görmesi pek muhtemel olacaktır. İşte bu durumda parça değişimi gerekmektedir. Bu noktada bizleri arayabilir teknik servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz

www.bilgisayarx.com


İçeriğe dön