Ankara - Bilgisayar X

İçeriğe git

Bilgisayar Servisi

Bilgisayar X

Bilgisayar Servisi

Teknik Servisimiz bilgisayar hakkında karşınıza çıkan bütün problemleri basit bir biçimde çözüme kavuşturmaktadır. İşte bu kapsamda hangi marka model bilgisayarlarınız olursa olsun deneyimli personellerimiz tarafından onarım işlemleri eksiksiz bir biçimde yapılmaktadır, hatta onarılmayan bilgisayarlarınız dahi tamir edilebilir duruma getirilebilir olacağından bu sayede ekstra masraflardan kurtulmanız mümkün olmaktadır. Firmamız tarafından almış olduğunuz hizmetlerden pişman olmayacak ve bilgisayarlarınızın kullanım ömrünü daha da artıracaksınız. Bilgisayar servisi olarak hizmet sunan servisimiz sizlere en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Servis prosedürleri alışa geldiğiniz veya tahmin ettiğiniz gibi karmaşık anlaşılmayacak şekilde değildir. Teknik Servisimize bırakmış olduğunuz arızalı bilgisayarlar için arıza tespiti yapılmaktadır. Arızanın sebebi ve olabilecek tutarı hakkına müşteri bilgilendirmesi yapılır. Müşteri onayı sonrasında onarıma başlanır. Onarım sonrası testleri yapıldıktan sonra teslim edilmek üzere temizlenir ve kaldırılır. Sonra müşteriye telefon açar/ mesaj bırakır cihazın hazır olduğunu ayrıntılı olarak bilgilendiririz.

Bilgisayar Servis Fiyatları

Ana sayfada sunmuş olduğumuz hizmetlerden ve ortalama piyasa fiyatlarından kısaca bahsettik. Şimdi ise bilgisayar teknik servis fiyatları hakkında birkaç bilgilendirmede bulunalım. Bu alan tamamen teknik bir alan olması nedeniyle işi bilmeyenler eğer dürüst bir firmaya denk gelmezler ise genellikle çok fazla masraf yapabilmektedir. İşte firmamız bu durumun önüne geçmek adına en uygun fiyatları sunmaktadır. Öyle ki hizmetlerimizin kalitesi de bu durumu gözler önüne sermektedir.

Piyasa fiyatları ile mukayese edildiğinde firmamızın fiyatlarının son derece avantajlı olduğunu sizler de rahatlıkla görebileceksiniz. İşte bu sebeple sizleri de aramızda görmek istemekteyiz. Bunun için bizlere sadece bir çağrı bırakmanız yeterli olacaktır. Sonrasında personellerimiz sizleri arayacak ve sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulacaklardır. Bu fırsatları kaçırmamak için acele etmenizi de sizlere tavsiye etmekteyiz. Bilgisayar Servisi Ankara

www.bilgisayarx.com


İçeriğe dön