İçeriğe git

Bilgisayar Tamir

Bilgisayar X

Bilgisayar Tamir


Aklınıza gelen her türlü bilgisayar marka ve modeli için bilgisayar tamir hizmetleri servisimiz tarafından verilmektedir. Böylelikle bilgisayarlarınızı küçük problemleri nedeniyle bir kenara atmayacak ve tamirinden sonra uzun süre kullanmaya devam edeceksiniz.

Ayrıca kullandığınız bilgisayarınızda virüs trojan spy vb. Sebeplerle yavaşlamalar yaşanıyorsa bu durumda da servisimiz sizlere ücretsiz yardımcı olacaktır. Servisimizin profesyonel hizmetleri neticesinde sizler de hızlı çalışan bir bilgisayara kavuşabileceksiniz

Laptop Tamiri

Hizmetlerimiz sadece notebook lar ile sınırlı değildir. Bunun yanı sıra ultrabook tablet laptop tamiri işleri de firmamız tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla hangi marka model bilgisayara sahip olursanız olun bizlerden  her zaman destek alabilirsiniz.

Tüm marka ve modeller üzerinde ihtisas gerçekleştirmiş olan deneyimli personellerimiz sayesinde sizler de en kısa sürede üstün performansa kavuşabileceksiniz. Böylelikle tekrarlayan eski sorunlardan bir eser kalmayacak ve gönül rahatlığıyla işlerinizi yapabileceksiniz.

Firmamızı ön plana çıkaran hususlardan bir diğeri de işleri çok kısa bir süre içerisinde teslim etmesidir. Bu sayede işinizden ya da eğlencenizden uzun süre mahrum kalmayacağınızı da rahatlıkla söyleyebiliriz. Firmamızın kalite anlayışı ulusal standartların da üzerine çıkarak uluslararası düzeyde gerçekleşmektedir. Dolayısıyla herhangi bir endişe yaşamınıza gerek kalmayacaktır ki bunu hizmet alırken bizzat şahit olup görebileceksiniz.

Notebook Tamiri

Firmamız notebook tamiri hizmeti sunarak notebooklarınızdan maksimum yüksek verim elde etmenizi sağlamaktadır. Bu sayede işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilecek ve boş yere vakit kaybetmeyeceksiniz.

Firmamızın sunmuş olduğu bu hizmetler neticesinde garanti kesin sonuç elde edilmektedir. Bunun yanı sıra tamir sonrası en ufak bir sıkıntı dahi var olsa deneyimli personellerimizden ücretsiz destek alabilirsiniz. Diğer bazı firmalarda muhatap bulamama durumunuzu bizler de yaşamayacağınızın garantisini bizler veriyoruz.

www.bilgisayarx.com


İçeriğe dön