İçeriğe git

Bilgisayar Teknik Hizmet

Bilgisayar X

Bilgisayar (Laptop,Notebook) Anakart Chipset Tamiri


Bilgisayarların soğutma işlemlerinin tam olarak yerine getirilmemesi büyük sorunlara yol açabilmektedir. İşte bu sebeple düzenli olarak kontrol yapılması ve tozların teknik personel tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Eğer bu işlemler yapılmamış ise ana kart üzerinde bulunan chipsette birtakım arızaların oluşması söz konusu olabilir. İşte bu durumda notebook ana kart chipset tamiri yapılması gerekmektedir.

Ancak esas olanın tamir değil özenli kullanım olduğunu da ifade etmemiz gerekir. Bu kapsamda düzenli bakım yapılmasını ifade etmiştik. Bunun yanı sıra laptop ya da notebook kullanırken fan olan kısmın açık kalmasına özen göstermek de gerekmektedir. Aksi takdirde buralar tıkanmakta ve büyük zararlara neden olabilmektedir. Dolayısıyla koltuk ya da masa üzerinde kullanırken bu husus ayrıca göz önünde bulundurulmalıdır.

Notebook Ekran Değişimi

Servisimizin hizmetlerinden birisi de notebook ekran değişimi olmaktadır. Bu sayede kırılan veya çatlayan ekranlar kolay bir şekilde değiştirilmektedir. Dolayısıyla kullanım konforunuz artmakta ve aynı zamanda olası büyük zararların da önüne geçilmektedir.

Sizler de bu ayrıcalıklardan faydalanmak için sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Personellerimiz sizlere en iyi hizmetleri sunacak ve cüzi bir ücret talep edeceklerdir. Bu da bütçenizi zorlamayacaktır

Veri Kurtarma - Onlıne Offlıne Yedekleme

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında veri kurtarma online offline yedekleme de bulunmaktadır. Bu hizmet kapsamında bilgisayarlarınıza herhangi bir şey olması durumunda verilerinizi kurtarabilmeniz mümkün olacaktır.

Arızalı açılmayan harddisk veya usb bellek yada hafıza kartlarından büyük bir oranda silinmiş verileri tekrar kurtarma şansı bulunmak ile beraber kurtarılan verileri ister onlıne indirebileceğiniz link, ister offlıne cd-dvd-usb-harici disk kopyalar teslim ederiz . Böylece vermiş olduğunuz emekler, yılların birikimleri bir anda kaybolup gitmeyecek ve sizler de bu sebeple üzüntüye kapılmayacaksınız. Üstelik tüm bu hizmetlerimizi en uygun fiyatlar ile temin edecek olmanızı da sizlere müjdelemek isteri

www.bilgisayarx.com


İçeriğe dön