İçeriğe git

Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayar X

Bilgisayar Teknik Servisi


Bilgisayar ile alakalı aklınıza gelen her şeyi servisimizde bulabilmeniz mümkündür. Öyle ki bilgisayar bakım ve tamirinden web sayfa tasarımına kadar, notebook, tablet ve masaüstü bilgisayarlarların bakım onarımları, satışı da dahil olmak üzere her hizmet firmamız tarafından kusursuz bir şekilde sunulmaktadır. Bundan dolayı başka hiçbir servise ihtiyaç duymayacağınızı sizlere gönül rahatlığıyla ifade edebiliriz.
Onarım ve tamir işleri yapılan bilgisayarlarda ise sorunlar tamamen ortadan kaldırılmış bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Böylelikle yapmış olduğunuz masraflar ile elde ettiğiniz fayda arasında fayda lehine dengesizlik tesis edilmiş olmaktadır. Sizler de bu ayrıcalıklardan faydalanmak için daha fazla geç kalmadan bizleri arayarak destek alabilirsiniz..  

Her marka bilgisayarın bakım onarımını Ankara Yenimahalle de faaliyet gösteren teknik servisimizde tamirini kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Masaüstü dizüstü laptop notebook tablet bilgisayarlarınızın yazılımsal veya donanımsal sorunların tespiti ve çözümü için çalışıyoruz. Teknik Servisimizde pc masaüstü, notebook, laptop ile ilgili yaptığımız işlerden genelde çok sık karşılaştığımız sorunları ve bunun üzerine yaptığımız işlemleri  aşağıda sizler için sıraladık, bu ve benzeri işlerin tümü servisimiz tarafımızdan garantili olarak yapılmaktadır.

Laptop Teknik Servisi

Sahip olduğunuz dizüstü bilgisayarların bozulması halinde laptop teknik servisi olarak bizleri arayabilirsiniz. Firmamızın deneyimli personelleri direkt olarak olaya el atacak ve sizleri böylesi bir sıkıntıdan anında kurtaracaklardır.

Ayrıca tamamen bozulma durumu haricinde normal işleyişinin dışında gerçekleşen her türlü sıkıntılar için de servisimize başvurabilirsiniz. Servisimiz sizlere tüm dünya markalarının ürünlerini tamir etme fırsatı sunmaktadır. Dolayısıyla hiçbir yerde bulamadığınız çözümleri sitemizde kolaylıkla bulabileceğinizi sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz.

Eğer tamir işlemleri için yedek parça gerekecek olursa bu durumda da firmamız orijinal parça satış hizmeti sunmaktadır. Böylelikle cihazın performansında herhangi bir düşüş yaşanmayacağı gibi tam tersine performans artışı gözle görülür bir şekilde fark edilecektir.

Notebook Teknik Servisi

İrili ufaklı tüm dizüstü bilgisayarların bakım ve onarım işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda laptoplar, notebooklar da profesyonel bir şekilde tamir edilmektedir. Deneyimli personellerimiz sayesinde eskisinden daha iyi bir şekilde notebooklarınız sizlere geri iade edilmektedir.

Notebook teknik servis olarak cihazlarınızı sizlere en kısa süre içerisinde teslim etmek de en temel vazifelerimiz arasında yer almaktadır. İşte bu sebeple her geçen gün kendimizi daha da çok geliştirmekte ve sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaya çalışmaktayız. Hedefimizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti yer aldığı için hizmetlerimizi bu yönde sunmaya çalışmaktayız.

Sizler de bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz

Sık görülen arızalar

lcd ve led ekran tamiri, değişimi, onarımı ve satışı
ram değişimi eklenmesi, ddr2 ddr3 ddr4 ddr5 ram satışı
harddisk değişimi, tamiri, onarımı ve satışı
anakart tamiri, değişimi, onarımı ve satışı
bios yazılımı onarımı ve güncellenmesi
elektronik kart parçaların onarımı
lcd ekran inverter tamiri, değişimi, onarımı
optik okuyucu, cd-dvdrom-writter, onarımı ve satışı
adaptör tamiri, değişimi, onarımı ve satışı
ekran kartı tamiri, değişimi, onarımı ve satışı
işlemci cpu tamiri, değişimi, onarımı ve satışı
usb, Seri, paralel, lpt port, network, ses vb, onarımı
klavye tamiri, değişimi, onarımı ve satışı
speaker tamiri, değişimi, onarımı
alt üst kasa,(cover) tamiri, değişimi, onarımı ve satışı
power supply güç kaynağı, değişimi, onarımı ve satışı
chip tamiri, değişimi, onarımı
anakart chip tamiri, değişimi, onarımı
batarya tamiri, değişimi, onarımı ve satışı
harddisk ,veri kurtarma data yedekleme geri yükleme
format işletim sistemi kurulumu ve onarımı
virüs temizlemesi, virüs trojan taraması
driver sürücülerinin yüklenmesi, güncellenmesi
şifre kırılması, windows şifre çözülmesi

www.bilgisayarx.com


İçeriğe dön