Ankara - Bilgisayar X

İçeriğe git

Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayar X

Bilgisayar Teknik Servisi

Hizmetlerimizi özetleyecek olursak bilgisayar teknik servisi olarak sizlere bilgisayarlar ile alakalı tüm tamir, bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktayız. Bu kapsamda periyodik bakımları yapılan bilgisayarlar performansı yükseltilmiş bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Onarım ve tamir işleri yapılan bilgisayarlarda ise sorunlar tamamen ortadan kaldırılmış bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Böylelikle yapmış olduğunuz masraflar ile elde ettiğiniz fayda arasında fayda lehine dengesizlik tesis edilmiş olmaktadır. Sizler de bu ayrıcalıklardan faydalanmak için daha fazla geç kalmadan bizleri arayarak destek alabilirsiniz..  

Laptop Teknik Servisi

Sahip olduğunuz dizüstü bilgisayarların bozulması halinde laptop teknik servisi olarak bizleri arayabilirsiniz. Firmamızın deneyimli personelleri direkt olarak olaya el atacak ve sizleri böylesi bir sıkıntıdan anında kurtaracaklardır.

Ayrıca tamamen bozulma durumu haricinde normal işleyişinin dışında gerçekleşen her türlü sıkıntılar için de servisimize başvurabilirsiniz. Servisimiz sizlere tüm dünya markalarının ürünlerini tamir etme fırsatı sunmaktadır. Dolayısıyla hiçbir yerde bulamadığınız çözümleri sitemizde kolaylıkla bulabileceğinizi sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz.

Eğer tamir işlemleri için yedek parça gerekecek olursa bu durumda da firmamız orijinal parça satış hizmeti sunmaktadır. Böylelikle cihazın performansında herhangi bir düşüş yaşanmayacağı gibi tam tersine performans artışı gözle görülür bir şekilde fark edilecektir.

Notebook Teknik Servisi

İrili ufaklı tüm dizüstü bilgisayarların bakım ve onarım işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda laptoplar, notebooklar da profesyonel bir şekilde tamir edilmektedir. Deneyimli personellerimiz sayesinde eskisinden daha iyi bir şekilde notebooklarınız sizlere geri iade edilmektedir.

Notebook teknik servis olarak cihazlarınızı sizlere en kısa süre içerisinde teslim etmek de en temel vazifelerimiz arasında yer almaktadır. İşte bu sebeple her geçen gün kendimizi daha da çok geliştirmekte ve sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaya çalışmaktayız. Hedefimizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti yer aldığı için hizmetlerimizi bu yönde sunmaya çalışmaktayız.

Sizler de bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

www.bilgisayarx.com


İçeriğe dön